Available courses

TEST TOM

Category: Testområde II
  • Underviser: Tore Madsen

TEST HRN

Category: Testområde II
  • Underviser: Henrik Rønbjerg Nielsen

TEST TMH

Category: Testområde II
  • Underviser: Thomas Møller Hansen

Test SPK

Category: Testområde II
  • Underviser: Søren Plesner Klug

TEST KSC

Category: Testområde II
  • Underviser: Kelvin Schmidt

Test MTR

Category: Testområde II
  • Underviser: Morten Trads

Demokursus for HCJ

Category: Testområde II
  • Underviser: Hans Christian Johansen

Kaltura test

Category: Testområde II
  • Underviser: Per Guldmann
  • Underviser: Per Hessellund
  • Underviser: Thorkild Jensen
  • Underviser: Stefan Schelde Madsen
  • Underviser: Michael Pedersen
  • Underviser: Test Pilot
  • Underviser: Esben Hedegaard Thomsen

4. semester - Marine Engineering 19-2

Category: Testområde II
  • Underviser: Jesper Falkenberg
  • Underviser: Per Guldmann
  • Underviser: Per Hessellund
  • Underviser: Leif Tranborg

LearnLab2019 VA

Category: Testområde II

Kursus til test og afprøvning blandt VA-undervisere.
  • Underviser: Carsten Chlemensen
  • Underviser: Ole Thybo christensen
  • Underviser: Flemming Hald
  • Underviser: henrik hansen
  • Underviser: Per Hessellund
  • Underviser: Ole Jacobsen
  • Underviser: Frederik Jakobsen
  • Underviser: Kim Jensen
  • Underviser: Pernille Grundtdal Jeppesen
  • Underviser: Henrik Johansen
  • Underviser: Kasper Schulz

TEST LLI

Category: Testområde II

Dette kursus er et testkursus.
  • Underviser: Lars Linnet

Testkursus SDJ

Category: Testområde II
  • Underviser: Simon Djernæs

Test LPJ

Category: Testområde II
  • Underviser: Leif Peter Jensen

Test SBO

Category: Testområde II
  • Underviser: Simon Børsen

Test PGJ

Category: Testområde II
  • Underviser: Pernille Grundtdal Jeppesen

Test KS

Category: Testområde II

Dette kursus danner rammen for undervisningen på 1. semester.
  • Underviser: Kirsten Skaaning

TEST SLE

Category: Testområde II

Dette kursus danner rammen for undervisningen på 4. semester.
  • Underviser: Susanne Lehmann

TEST POE

Category: Testområde II

Dette kursus danner rammen for undervisningen på 4. semester.
  • Underviser: Peter Øls

Test NIB

Category: Testområde II

Dette kursus danner rammen for undervisningen på 1. semester.
  • Underviser: Niels Bruun

Test TRS

Category: Testområde II
  • Underviser: Trine Schmelling